Dzień jednorożca w DDTVN – pościel dla dziewczynki Jednorożec Unicorn.

Dzień Jednorożca – czym jest dla dzieci?

Jakiś czas temu świętowaliśmy iście kolorowy Dzień Jednorożca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jeśli nie fakt, że te rogate koniki totalnie zawładnęły dziecięcym światem. W jednorożce można mieć tapety, zabawki, akcesoria fryzjerskie, przybory szkolne, zabawki ogrodowe, pościele, dosłownie wszystko. Wybierać można naprawdę z przeróżnych rzeczy i o dziwo, choć podobne, to każdy jest wyjątkowy. Jedne są pulchniutkie z różowymi policzkami, inne są smukłe z bardzo długim złotym rogiem, a jeszcze inne maleńkie, uśmiechnięte i słodkie.

Jednorożce tak bardzo wpisały się w dziecięcy świat, że już nie tylko koniki stają się jednorożcami. Spotkać można przeróżne kotorożce, lamorożce, leniwce z rogiem, totalny szał! Świat oszalał na punkcie kolorowych rogatych zwierzątek i chyba nie ma się co dziwić, bo są naprawdę rozkoszne. Pokój dziewczynki może w całości przypominać królestwo jednorożców. Sklepy oferują przeróżne naklejki ścienne, by w szybki sposób dokonać niebywałej metamorfozy otaczającej przestrzeni.

Pościel dziecięca w jednorożce

Wiele sklepów oferuje cudowne pościele dziewczęce w jednorożce z grzywą, lub bajkowe unicorny w stylu akwareli. Jeśli podobają się dziecku bardziej odcienie fioletu i różu proponujemy pościel jednorożec z grzywą dokładnie w tych barwach. Jeśli natomiast mamy do czynienia z fanką mocniejszych fioletów, błękitów, granatów i wszelakich odcieni niebieskiego to idealny okaże się jednorożec fioletowy.

Jednorożec – nie tylko w pokoju dziecięcym

Nie tylko wystrój pokoików spotyka się z ogromnym zainteresowaniem tematyką jednorożców. W ostatnim czasie przyjęcia urodzinowe małych księżniczek są totalnie słodkie, kolorowe z rogatym akcentem. Unicornowe torty, kubeczki, talerzyki, serwetki, w zasadzie wszystko, co mała księżniczka jest w stanie sobie tylko wymarzyć. Jednorożcowe girlandy, baloniki z helem czy piniaty spotykają się z wielkim zainteresowaniem już nie tylko dzieci, a samych rodziców.

Pościel dla dziewczynki Jednorożec w Dzień dobry TVN

W jednym z kwietniowych odcinków telewizji śniadaniowej można było zobaczyć mnóstwo jednorożcowych gadżetów, które są powszechnie dostępne. Znalazły się tam również pościele dziecięce Dots Pillow i musimy przyznać, że prezentowały się wspaniale. Kolorowe barwy, wspaniały print i duży rozmiar prezentowanej pościeli dla dziewczynki przyciągały wzrok. Nasza pościel z jednorożcem gościła w Dzień Dobry TVN dzięki współpracy z MINT – Magazyn Dla Mam. Mogliśmy się tam przekonać, że jednorożec to stworzenie fantastyczne, jest symbolem siły, czystości oraz kolorów, energii i zabawy.

Tutaj możecie obejrzeć jak studio DDTVN zostało zmienione w prawdziwą krainę jednorożca : https://dziendobry.tvn.pl/…/miedzynarodowy-dzien….A TUTAJ możecie przeczytać, co w świecie jednorożców piszczy (najciekawsze produkty i zabawki dla dzieci z jednorożcem w roli głównej).

?

Podsumowując, jeśli zamarzy się Wam lub Waszemu dziecku motyw przewodni jednorożca to możecie być pewni, że wszelkie dodatki z pewnością znajdziecie zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Jeśli szukacie idealnej pościeli z motywem unicorna koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

Napisz do nas