Jak wybrać pościel dla dziecka?

Wielu z nas urządzając pokoik dziecięcy nie zastanawia się, jaka pościel będzie pasowała do wystroju wnętrza. Dopiero, gdy przychodzi etap finalny okazuje się, że to wspaniałe łóżeczko, które na stronach internetowych wyglądało tak uroczo, u nas wygląda nieco inaczej. Wracamy do zdjęć ze strony sklepu i okazuje się, że do całości brakuje jeszcze pościeli. Nie byle jakiej, bo w zasadzie musi pasować do całej reszty. I rodzi się tutaj pytanie: Gdzie znajdę pościel dla dziewczynki w pudrowym różu, ale z akcentem bajkowym, kwiatowym lub czarodziejskim? A może Twój mały chłopiec jest fanem wszelakich maszyn budowlanych i właśnie z takiej pościeli dla chłopców byłby najbardziej zadowolony? Jak wybrać pościel dla dziecka? Przeczytaj nasze podpowiedzi.

W dodatku pościel dla dzieci musi być nie tylko piękna, ale i miękka, wykonana z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów, tak by nie podrażniać delikatnej skóry dziecka. Najpopularniejsza i najbardziej ceniona jest bawełna 100%. Pościel księżniczka dla wszystkich małych dam można znaleźć tutaj: POŚCIEL KSIĘŻNICZKA NA KSIĘŻYCU z możliwością doboru wymiaru do własnych potrzeb. Najbardziej popularne rozmiary: dla noworodka to 75×100, dla małego dziecka 100×135 lub 100×160, dla starszego dziecka 140×200 lub 160×200.

Wspaniałe sny i uśmiech dziecka gwarantowane! A dla małych budowlańców proponujemy POŚCIEL BUDOWA. Czyż nie są urocze? Pamiętajcie, że cała produkcja pościeli dziecięcej od Dots Pillow odbywa się w Polsce! Pościel jest szyta ręcznie z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Napisz do nas