• , ,

  Jednorożec z poduszką jednorożec 100×160

  Komplet pościeli dla dziewczynki – jednorożec z poduszką jednorożec grzywa.

  Komplet pościeli dziecięcej zawiera poszewkę na kołderkę w rozmiarze 100×160 cm i jedną poszewkę na poduszkę w rozmiarze 40×60 cm. Pościel została wykonana z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej. Pościel mięciutka, podwójnie wygładzana, doskonała dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry dziecka. Nadruk na pościeli posiada intensywne i żywe kolory, które nie bledną nawet po wielu praniach.

  Jedna strona z wizerunkiem jednorożca i napisem spełniaj marzenia, druga strona gładka biel. Poduszka z jednorożcem, kolorystyka pięknie podkreślona gładkim fioletem (tył poduszki biały). Zapinanie na zamek błyskawiczny (jest dyskretnie umieszczone) sprawia, że jest ono szybkie i wygodne podczas wymieniania .

  Tak piękny komplet pościeli dla dziewczynki idealnie wkomponuje się w wystrój pokoju małej damy i zapewni mnóstwo kolorowych snów!

  Oferujemy także zakup gotowych wypełnień do naszych pościeli.

  Produkt zaprojektowany i wykonany 100% w Polsce. Stawiamy na wysoką jakość naszych pościeli, dlatego wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce (łącznie z produkcją tkaniny i zadrukiem paneli bawełnianych). 

  SKU: Jednorożec z poduszką jednorożec 100x160

Wyświetlanie jednego wyniku

Napisz do nas