• , , ,

  Pociąg z poduszką pociąg osobowy 100×160

  Komplet pościeli dla chłopca – pociąg z poduszką pociąg osobowy.

  Komplet pościeli dziecięcej zawiera poszewkę na kołderkę w rozmiarze 100×160 cm i jedną poszewkę na poduszkę w rozmiarze 40×60 cm. Pościel została wykonana z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej. Pościel jest bardzo miła i delikatna w dotyku – zachwyci każde dziecko, a nawet dorosłego i umili mu chwile zasypiania. Nadruk na pościeli posiada żywe, intensywne kolory, które nie bledną nawet po wielu praniach.

  Jedna strona z pociągiem, torami, druga strona gładki szary. Poduszka z pociągiem osobowym, kolorystyka pięknie podkreślona drzewami na szarym (tkaniną pasującą do kompletu), tył szary. Komplet jest zapinany na dyskretny i bezpieczny zamek błyskawiczny. 

  Tak piękny komplet idealnie wkomponuje się w wystrój pokoju małego fana podróży i zapewni mnóstwo bajkowych snów!

  Oferujemy także zakup gotowych wypełnień do naszych pościeli.

  Markę pościelową Dots Pillow tworzymy z miłością i dbałością o szczegóły, tak aby Wasze maluchy czuły się w swoim łóżku wyjątkowo! Produkt zaprojektowany i wykonany 100% w Polsce. Stawiamy na wysoką jakość naszych pościeli, dlatego wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce (łącznie z produkcją tkaniny i zadrukiem paneli bawełnianych). 

  SKU: Pociąg z poduszką pociąg osobowy 100x160

Wyświetlanie jednego wyniku

Napisz do nas