• , ,

  Balon chłopiec z poduszką miś 100×160

  Komplet pościeli dla chłopca – balon chłopiec z poduszką miś. Nasz balon jest piękną planetą.

  Komplet pościeli dziecięcej 100×160 cm zawiera poszewkę na kołderkę w tym rozmiarze oraz jedną poszewkę na poduszkę w rozmiarze 40×60 cm. Pościel została wykonana z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej. Pościel jest bardzo miła i delikatna w dotyku – zachwyci każde dziecko, a nawet dorosłego i umili mu chwile zasypiania.

  Jedna strona z wizerunkiem balonu i napisem ruszaj przygodo, druga strona gładki szary. Poduszka z misiem, kolorystyka pięknie podkreślona gwiazdkami na szarym (tkaniną pasującą do kompletu), tył szary. Komplet jest zapinany na dyskretny i bezpieczny zamek błyskawiczny. 

  Tak piękny komplet idealnie wkomponuje się w wystrój pokoju małego fana podróży i zapewni mnóstwo bajkowych snów!

  Oferujemy także zakup gotowych wypełnień do naszych pościeli.

  Dots Pillow to marka stworzona z myślą o najmłodszych klientach. Produkt zaprojektowany i wykonany 100% w Polsce. Stawiamy na wysoką jakość naszych pościeli, dlatego wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce (łącznie z produkcją tkaniny i zadrukiem paneli bawełnianych). 

  SKU: Balon chłopiec z poduszką miś 100x160
 • , , ,

  Balon chłopiec z poduszką panda 100×160

  Komplet pościeli dla chłopca – balon chłopiec z poduszką panda. Nasz balon jest piękną planetą.

  W skład kompletu pościeli wchodzą:

  • Poszewka na poduszkę 40×60 cm – 1 szt
  • Poszwa na kołdrę 100×160 cm – 1 szt

  Komplet pościeli  stworzony z myślą o najbardziej wymagających małych klientach, jest w całości wykonany z delikatnej i przyjemnej w dotyku polskiej bawełny 100%. 

  Jedna strona z wizerunkiem balonu i napisem ruszaj przygodo, druga strona gładki szary. Poduszka z pandą, kolorystyka pięknie podkreślona gwiazdkami na szarym (tkaniną pasującą do kompletu), tył szary. Poszewki zasuwane na suwak pod zakładką.

  Pościel Balon z poduszką panda udekoruje i rozweseli dziecięcy pokój, wprowadzając w nim bajeczny nastrój. 

  Oferujemy także zakup gotowych wypełnień do naszych pościeli.

  Produkt zaprojektowany i wykonany 100% w Polsce. Stawiamy na wysoką jakość naszych pościeli, dlatego wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce (łącznie z produkcją tkaniny i zadrukiem paneli bawełnianych). 

  SKU: Balon chłopiec z poduszką panda 100x160

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Napisz do nas