Pościel chłopięca Droga w różnych rozmiarach | DotsPillow.pl

Pościel dla dzieci nie tylko do spania!

Czy wiecie, że pościel dla dzieci może spełniać więcej funkcji? Jak to możliwe?

Otóż, po długich namysłach i kombinacjach, Dots Pillow stworzyło wzór pościeli dla chłopców DROGA, który jest zarazem torem dla samochodzików. Jest na niej kilka ulic, po których w szczególności mogą poruszać się różne resoraki. Nawet nieco większe pojazdy spokojnie się tam zmieszczą. Rodzice często szukają specjalnych dywanów z ulicami lub naklejają naklejki na podłogę imitujące pasy ruchu. Z Dots Pillow jest dużo prościej. W dzień dziecko bawi się na pościeli, a w nocy śpi pod pościelą 😉

Pościel dla dzieci – trudny wybór rodziców

Pościel dziecięca, która w nocy służy do okrycia dziecka, w dzień może być torem wyścigowym dla bawiących się maluchów. Pościel Ulice jest teraz bardzo modna! Jeśli zamówicie pościel DROGA w rozmiarze 160×200, to wielkość toru do zabawy będzie naprawdę spora. Potem wystarczy kilka samochodzików i zabawa na całego!

Pościel Budowa – podwójna funkcjonalność

Taką samą funkcję można uzyskać zamawiając pościel BUDOWA. Tam również są trasy do zabawy autkami oraz znaki drogowe, które ułatwią dzieciom naukę z zakresu ruchu drogowego. Dodatkowo, na wymienionych wzorach chłopięcych występują różne rodzaje aut, co również pozwala na naukę aut budowlanych, osobowych etc. I tak na budowie mamy koparkę, walec, spychacz, wywrotkę.

Co więcej, najnowszy wzór z autami uprzywilejowanymi na przykład STRAŻ, KARETKA, POLICJA spełnia takie same funkcje, co dwa powyższe wzory. Ulubiony motyw wielu chłopców teraz ozdobi także łóżeczko – pościel jest dostępna także w najmniejszym rozmiarze 75×100. Potem wystarczy wziąć do ręki np. wóz strażacki i można bawić się nim jeżdżąc po ulicach.

Wybór pościeli – czym się kierować?

Dlatego wybierając pościel dla dziecka powinniśmy kierować się jej jakością, wyglądem oraz funkcjonalnością. Wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, bardzo wytrzymałej, miękkiej i delikatnej w dotyku. Dopóki sami nie wypróbujecie pościeli Dots Pillow, nie przekonacie się o jej niesamowitych właściwościach. Nasza pościel dla dzieci charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem oraz wyrazistymi barwami. I co najważniejsze nasze pościele są zaprojektowane i wykonane 100% w Polsce. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce (łącznie z produkcją tkaniny i zadrukiem paneli bawełnianych). Z pewnością każdemu rodzicowi szczególnie zależy na dobru swojego dziecka, zatem do dzieła!

Napisz do nas