Dziecko we własnym łóżku! Pościel DOTS PILLOW

Dziecko we własnym łóżku – SUPERBOHATER!

Czy Wasze kilkuletnie dzieci śpią we własnych łóżeczkach? Takie pytanie bardzo często pojawia się na parentingowych forach internetowych. Temat wałkowany ciągle, co oznacza, że boryka się z nim wielu rodziców. Każde dziecko jest inne i potrzebuje innych argumentów do podjęcia tak ważnej decyzji, jaką jest samodzielne spanie (zwłaszcza, gdy od niemowlaka spało wspólnie z rodzicem/rodzicami). Czasami długie rozmowy i nagrody nie są w stanie zmotywować malucha do przeprowadzki 🙂 A gdyby tak wybrać odpowiednią pościel dla chłopca…taką, która doda mu sił do samodzielnego spania.

Pościel, która pomoże dziecku samodzielnie zasypiać

Już taki mały detal jak nowe łóżeczko i pościel z SUPERBOHATEREM dla chłopca naprawdę może zdziałać wiele. Przecież taki SUPERBOHATER ma ogromne moce i jest w stanie obronić malucha przed wszelkim ciemnym złem! A wspólnie mogą nawet stworzyć nocną DRUŻYNĘ SUPERBOHATERÓW! Dziecku z całą pewnością o wiele łatwiej przyjdzie nauka samodzielnego spania, kiedy będzie mogło przytulić się do swojego ulubionego superbohatera.

Uwierzcie nam drodzy rodzice, że to naprawdę działa! Otrzymujemy od Was wspaniałe wiadomości, o tym, jak bardzo nasze pościele przyczyniły się do samodzielnego spania. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pomagać w tak trudnych rodzicielskich tematach!

Pościel dla chłopca – do wyboru do koloru

Pamiętajcie, że mamy w sklepie do wyboru, aż trzy różne wzory pościeli dla dzieci z SUPERBOHATERAMI. W odcieniach czerwieni i niebieskiego oraz czarno – żółtym. Grafiki również można dostosowywać do młodszych i starszych dzieci, tak, aby każdy miał takiego BOHATERA, jakiego sobie sam wybierze. Pościel z maską i napisem Superbohater śpi tutaj z całą pewnością przypadnie do gustu starszym dzieciom (około 5-10 lat), natomiast pościel z postacią superbohatera i napisem Superbohater też musi odpoczywać w wersji czarnej i czerwonej jest idealna na każdy wiek!

Także kochani rodzice, nie odkładajcie decyzji o samodzielnym spaniu dziecka w nieskończoność! Twoje dziecko będzie zachwycone piękną pościelą, a Ty będziesz dumna z tego jak efektownie wygląda jego pokoik i jak samodzielna jest Twoja pociecha.

Napisz do nas