Pościel dziecięca Księżniczka Pościel Baletnica w różnych rozmiarach | Dotspillow.pl

Dzień Księżniczki – pościel dla dzieci

Kilka dni temu, dokładnie 18 listopada obchodziliśmy Dzień Księżniczki. O jakże to święto jest nam dobrze znane! Motyw księżniczki to do pewnego wieku chyba topowy wzór pokoików dziewczęcych. Na ścianach królują róże i korony, bardzo modne są naklejki z motywem księżniczek, dzięki którym można zmienić pokój swojej małej damy w coś wyjątkowego w jednej chwili. W szafach wiszą przepiękne tiulowe i atłasowe kreacje, a na półeczkach znajdują się całe biblioteczki książeczek o księżniczkach. Łóżeczka wystrojone niemalże jak w królewskich komnatach zamieszkiwanych przez najmłodszą arystokrację. Bardzo modne są ostatnio baldachimy nad łóżeczkami. Można je zawiesić nad łóżeczkiem niemowlaka, później posłużą jako strefa zabawy i wypoczynku w pokoju przedszkolaka, czy nawet szkolniaka. To idealny sposób na szybką i niezwykle efektowną metamorfozę wnętrza. Łóżko z baldachimem to marzenie wielu dzieci, które uwielbiają się chować! Każdy z nas doskonale pamięta, jaką frajdę przynosiła nam zabawa w bazach zbudowanych z kocy, prześcieradeł i krzeseł. Czasami niewiele trzeba i wystarczy zmiana kilku dodatków, by zwykły dziecięcy pokój stał się małym królestwem, można kupić dywan, zasłony, czy pościel z motywem księżniczek.

Pościel dla dziewczynki – mała księżniczka

W dzisiejszych czasach można zakupić przepiękne księżniczkowe pościele bardziej słodko różowe dla młodszych dziewczynek i troszkę mniej cukierkowe dla nieco starszych córeczek. Wybór jest tak duży, że nawet najwybredniejsza szlachcianka znajdzie coś dla siebie. W sklepie Dots Pillow znajdziecie kilka wzorów pościeli dla dzieci pasujących do tego Dnia idealnie. Zarówno motywy korony jak i piękne sentencje królują na poduszkach jak i kołderkach. Możliwy jest również zakup samych poduszek ozdobnych, które idealnie nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

Pościel dla chłopca – mały książę

Tego dnia spokojnie można świętować również Dzień Księcia, bo dlaczego nie?! Na tę okoliczność strony internetowe również mają do zaoferowania tysiące gadżetów, przydasiów i akcesoriów w książęcym wydaniu. Jeśli szukacie wzorów tożsamych dla rodzeństwa to z pewnością i z tym nie będzie żadnego problemu. Fajnym akcentem wystroju pokoików wspólnych jest łączenie motywów, a także umiejętne, gustowne wydzielenie przestrzeni prywatnych dla każdego z dzieci. Łóżeczka można ubrać w pościel księżniczki – Mała księżniczka, dla chłopca w pościel księcia – Mały książę. Obie wspaniale się uzupełniają i idealnie ze sobą współgrają we wspólnej przestrzeni, dając poczucie dobrego smaku.

Napisz do nas